Допомога населеннюДопомога населенню

На сьогодні Україна є країною з найбільшим забрудненням території мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ) у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей, внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами, що залишились на територіях проведення бойових дій,в деокупованих містах та селах як страшні "подарунки" від жорстокого і підступного ворога, а також потрапили в неконтрольований обіг по території всієї країни. Тому інформування в місцевих громадах про небезпеки від вибухонебезпечних предметів та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами набуває з кожним роком все більшої актуальності.

Події останніх років, а саме: тимчасова окупація, активні воєнні дії на більший частині території нашої країни, ракетні та бомбові удари по всім регіонам України яскраво продемонстрували необхідність отримання цивільним населенням певних знань щодо вибухонебезпечних предметів, їх різновидів, властивостей і потенційних загроз, а також правил безпечної поведінки у разі зіткнення з небезпечними предметами чи потрапляння в екстремальні ситуації.

Щотижня по Україні фіксується той чи інший випадок, коли є травми чи навіть загибель людей внаслідок розриву мін. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС Сергій Рева. Загалом, за його словами, на сьогодні зафіксовано близько 700 випадків загибелі та травмування цивільних громадян від вибухонебезпечних предметів.

"Станом на сьогоднішній день, на жаль, ми маємо цифру близько 700 зафіксованих випадків – це тих, коли люди травмувалися або загинули від вибухонебезпечних предметів", - сказав він. За даними Мінреінтеграції, в Україні від мін загинули близько 200 осіб, серед них є 75 дітей.

Основними проблемами цивільного населення стосовно питань поводження із вибухонебезпечними предметами:

1. Низький рівень знань щодо правил безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами (ВНП), а також про основні їх види і властивості.

2. Проблема недооцінки небезпеки ВНП, їх впливу та наслідків, які призводять до спроби використати їх у різний спосіб.

3. Загроза травмувань чи навіть загибелі цивільного населення внаслідок вчинення терористичних актів, що можуть бути спрямовані, як проти представників правоохоронних органів чи органів державної влади, так і проти цивільних осіб.

Цілі проєкту:

1. Захист населення для збереження життя і здоров'я людей

2. Проведення навчально-інформаційних занять, щодо мінної небезпеки

3. Підвищення обізнаності та рівня знань у громадян, щодо ризиків та правил безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами (ВНП)

4. Розуміння відповідальності і турботи громадян про власну безпеку

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися