Допомога населеннюДопомога населенню

Мати роботу, реалізувати себе, забезпечувати потреби своєї родини,  особливо важливо для людей 50+. Проєкт спрямований на  працевлаштування чоловіків та жінок 50+, які втратили роботу внаслідок війни  на території міста Харкова та  Харківської  області, чи були вимушені переміститися в більш безпечне місце, залишивши все: роботу, житло та  інше. Найважчим завданням для них є працевлаштування через відсутність сучасних компетентностей, необхідних для дистанційної роботи, роботи з комп’ютером, сучасними станками та обладнанням. Вони мають часто застарілі знання та вміння, супутні хвороби, невпевненість у власних силах та невмінні презентувати свої навички. На території  нашої  області люди 50+ частіше не можуть застосувати свої компетентності з  гідною зарплатою, яка була в довоєнному житті. Цю категорію людей менш  за все беруть  на роботу, пріоритет надається особам не старше 40 років. Бізнес, який би міг залучати працівників до роботи, зараз не має капіталу для відновлення роботи чи розвитку. Дистанційна робота доступна не всім людям, не всюди вона потрібна. Виробничі підприємства, ферми, заклади харчування вимагають роботи на робочих місцях. Бізнесу потрібні працівники, людям потрібна робота та гідна заробітна плата. Проєкт дозволяє працевлаштувати людей 50+, підняти рівень їх життя, відновити роботу підприємств і установ. Ми намагаємось повернути Харків та область до звичного рівня та якості життя, влаштувати на роботу ВПО, хто втратив роботу та хто повертається додому.

За оцінкою експертів, 17% приватних та державних підприємств з-поміж великих та середніх зруйновано повністю, 12,4% малих повністю припинили свою діяльність; майже зупинили роботу – 24,6% працювали частково – 33,2%. Тобто лише близько 40% малих та мікропідприємств працюють на повну потужність Така ситуація негативно вплинула на індекс активності бізнесу, який знизився до 35%. Унаслідок таких руйнацій, посилилися ризики для трудової діяльності, добробуту працездатного населення та членів їхніх родин.

Щоб утриматися на ринку в умовах війни, компанії змушені переглянути свої витрати 28% працівників середнього, малого та мікробізнесу було скорочено, 18% відправлено у відпустку та 22% зменшено заробітну плату.

Мета проєкту – допомога у працевлаштуванні людей 50+ різних  категорій, надання роботи задля відновлення  якості життя, соціалізації ВПО, та в позитивному впливі на економіку регіону.

Завдання проєкту:

Підвищення якості життя безробітних людей віком 50+ за рахунок працевлаштування або створення умов для цього

Пошук та створення нових робочих місць

Соціальна підтримка працюючих у вигляді медичного страхування в рамках проєкту, виплати середньої зарплати в галузі

Економічне стимулювання роботодавців до працевлаштування людей 50+ через компенсацію їм зарплатні працевлаштованих протягом 6 місяців

Допомога ВПО в працевлаштуванні і виходу зі стресу, підтримки в повсякденному житті, переведенню їх до самодопомоги

Можливість набути нові знання та навички тим самим збільшити шанси на працевлаштування

Допомога у створення власного бізнесу, навчаннята консультування

Допомога у залученні коштів для відкриття, відновленнячи розвиток бізнесу

Інформування про державні програми по мікрокредитуванню для бізнесу

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися