Засновники

благодійного фонду

Сергій Чубуков
«Мій девіз по життю: діти – це наше майбутнє, родина – це наша сила. Тому розробка та втілення програм допомоги дітям та незахищеним верствам населення – є моїм натхненням».
Люди доброї волі, які, допомагаючи іншим, отримують моральне задоволення, безцінні. Особливо у важкі часи, коли навколо багато тих, хто перебуває на межі відчаю, майже втратили надію і втомлених від безперервної боротьби з новими реаліями. У такі моменти особливо важлива участь і підтримка. І тільки справжні лідери можуть її надати, організувавши навколо себе професійну команду із залученням широкого кола партнерів з України та міжнародної спільноти.
Олексій Ломський
«Безпека і комфорт,  фізичне здоров'я – все це, складові гармонійного розвитку дітей та повноцінного життя дорослих. Програми соціального житла, відновлення та покращення спортивних майданчиків – є пріоритетними напрямками моєї роботи у фонді».
З перших днів обстрілів Харкова найголовнішою метою Олексія стало максимально швидко забезпечити найнеобхіднішим якомога більше сімей, що перебувають в справжньому розпачі. Тому майже відразу з’явилась ідея створити об’єднання людей, які завжди готові допомагати нужденним.
Станіслав Любимський
«Я ресторатор більшу частину свого життя. Приготування їжі – це мистецтво. Їжа має бути не тільки поживна та корисна, а ще смачна. Програми гарячих обідів для всіх, хто втратив можливість – це моє прагнення».
Станіслав є одним з засновників благодійного фонду «Мирне Небо», який допомагає постраждалим українцям здобути якісне харчування для поліпшення їх життя та адаптації до нових життєвих обставин.
Ми живемо на землі не тільки заради свого власного щастя. Важливо залишатися людиною за будь-яких обставин і зрозуміти закон людяності. Не залишаючись осторонь і допомагаючи нужденним, ми своїми діями, співчуттям і розумінням даруємо їм шанс на боротьбу та віру у світле майбутнє України.

Слідкуйте за нами

в соціальних мережах

Ми будемо продовжувати свою справу та після неї. Долучайтесь до нас

Як можна

допомогти?

Ми готові надавати допомогу, допоки це буде необхідно. Долучайтеся до добрих справ! Разом ми зробимо цей світ краще!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися