Допомога населенню

Актуальні програми допомоги населенню від БО Мирне небо Харкова

З перших днів війни Благодійна організація  «Благодійний фонд «Мирне небо Харкова» усіма можливими способами допомагає людям, які постраждали від війни. Ми годуємо, евакуюємо, ремонтуємо домівки, допомагаємо дітям тощо.

Нині є нагальна потреба у створенні пунктів соціальної та гуманітарної допомоги, де надаватиметься психологічна, медична, юридична та гуманітарна підтримка для тих, хто опинився у скрутному становищі.

В кожному пункті Благодійного фонду «Мирне небо Харкова» відбуватиметься прийом запитів від населення на надання допомоги.

У разі блекауту кожен з таких пунктів може стати своєрідним пунктом незламності. Теплим місцем, де люди матимуть можливість сховатися від обстрілів, а також де є запаси їжі та води, електроенергія, зв’язок тощо.

На базі пунктів соціальної та гуманітарної допомоги БО «БФ «Мирне небо Харкова» та його партнери планують реалізувати програму різнопланової допомоги населенню, яка складається з таких проєктів:

- ДРУЖНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ

- МЕДИЧНИЙ КАБІНЕТ

- ЮРИДИЧНА ТА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

- БЕЗПЕЧНА ЗЕМЛЯ

Ця програма спрямована на допомогу у вирішенні деяких фізичних та психологічних проблем, з якими стикнулися мешканці Харківщини.  

Всі центри обов’язково будуть обладнані душовими кімнатами, туалетами та двома виходами з приміщення на випадок обстрілів.

На даний час, є потреба у відкритті 10-15 пунктів у місті Харкові та 20-30 у деокупованих районних центрах та великих громадах Харківщини.

Ми будемо дуже вдячні всім, хто допоможе нам у реалізації цієї надважливої програми