Допомога населеннюДопомога населенню

В деокупованому Херсоні залишилося менше 20% довоєнних жителів. До повномасштабного вторгнення РФ у Херсоні проживало близько 330 тисяч осіб, зараз населення міста скоротилося до 60-70 тисяч. У місті залишилися переважно маломобільні групи людей або соціально незахищені категорії населення, які не можуть виїхати.

Жінки Херсону постраждали сильніше за інших, вони пережили більше втрат, ніж інші регіони. Їх стан і становище вимагають термінового кризового комплексного втручання для підтримки і допомоги, попередження самогубств, депресій, неврозів, соматичних хвороб, негативних явищ, насильства внаслідок катастрофи та стресу. Крім цього в умовах відсутності умов для існування потрібно вибудовувати нові стратегії життя, професійної діяльності, сімейного життя і моделі поведінки, набувати нових компетентностей, жити в нових умовах з травматичним досвідом, який є у кожної, хто був в районі бойових дій, переніс втрати тощо. Тобто потрібна підтримка, допомога і самодопомога для переходу їх від об’єктного стану до суб’єктності в своєму житті, якої може не було в такій мірі і до війни. Ці жінки вимагають на повагу, врахування їх стану і допомогу виходу з нього і створення правових і соціальних, матеріальних умов для реалізації своїх прав у воєнний час і після війни.

Мета проекту - комплексна соціальна, правова, психологічна, матеріальна, економічна, інформаційна, консультативна, соціально– педагогічна підтримка жінок Херсону на основі кризового втручання і після подолання психологічних травм - перехід в соціальних послугах до допомоги для самодопомоги і самостійного життя в нових умовах існування, повноцінного самостійного функціонування і можливого розвитку надалі кожної особистості.

Очікувані результати

1. Покращення самопочуття та психологічного стану жінок

2. Створення умов для відновлення жінок Херсону в правах

3. Переведення жінок зі стану кризи і психологічної травми до стану стійкого самостійного функціонування і до розвитку з часом

4. Соціальна згуртованість країни

5. Зменшення випадків домашнього насильства внаслідок навчання стресостійкості, новим моделям поведінки без насильства тощо

6. Підвищення обізнаності жінок про програми підтримки та допомоги в Україні і області, соціальні послуги, пільги у працевлаштуванні, бізнесі, підвищення економічної незалежності та матеріального стану жінок

7. Підвищення обізнаності жінок про захист і самозахист від ГЗН, торгівлі людьми тощо

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися