Допомога населеннюДопомога населенню

Неспровокована військова агресія росії проти України зруйнувала та продовжує руйнувати українську економіку, соціальну, транспортну та енергетичну інфраструктуру та життя людей, руйнує цілі міста, села, знищуючи український народ та цілі екосистеми України. Масштаб руйнування активів вже оцінюється у $108.3 млрд , а обсяг непрямих втрат економіки за різними оцінками складає $750 млрд, що є безпрецедентною сумою руйнувань та втрат за часів Другої світової війни. Від самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Харківська область потерпає майже щодня від ворожих обстрілів. Цивільна інфраструктура стала об’єктом агресії ворога. Лікарні, школи, дитячі садки, будинки культури місяцями потерпали від ракетних та артилерійських атак, та перетворилися на груду цегли і людського розпачу. За нашою статистикою на червень 2023 року на території Харківської області пошкоджено та зруйновано більше 9500 приватних домівок, 394 багатоповерхівки, 60 шкіл, 32 дитячих садочка, 25 будинків культури та більше 20 лікарень.Більшість громад опинилися у стані гуманітарної кризи, залишившись без доступу до медичної допомоги, освіти, культури.Органи місцевої влади неспроможні самостійно відновити постраждалі об’єкти, бо статті витрат на відбудову занадто великі для бюджету. Вони власними силами намагаються провести мінімальні ремонтні роботи задля запобігання потрапляння опадів у залишки приміщень, але це не приносить жодного результату і будівля руйнується остаточно.Сьогодні представники місцевих адміністрацій звертаються до нас із закликом про допомогу у відновленні цивільної інфраструктури. Метою проєкту “Реновація” є організація процесу відновлення та відбудови об’єктів, які критично необхідні для життя громад. На сьогоднішній день ми маємо запити від 219 постраждалих громад Харківської області.Майбутнє громад харківської області залежить від наявності на території необхідних для життя об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, тож ми за підтримки міжнародних партнерів розробляємо багатоетапний проєкт відновлення лікарень, шкіл, будинків культури деокупованих громад та найбільш постраждалих від воєнних дій територій.Наша мета - забезпечити майбутнє для громад арківської області та у перспективі масштабувати проєкт “Реновація” на інші деокуповані регіони.

Цілі проєкту:

1. Поетапне відновлення об’єктів критично необхідної цивільної інфраструктури

2. Початок процесу післявоєнної відбудови

3. Протидія відтоку мешканців з Харківського регіону

4. Аналіз та виявлення найбільш нагальних потреб для відновлення

5. Забезпечення сталого майбутнього деокупованим громадам

6. Розбудова платформи для співпраці з органами влади

7. Розробити максимально ефективну поетапну відбудову цивільної інфраструктури

Зруйновано/пошкоджено 15 024 житлові обʼєктів та закладів в Харківській області.(Прямі запити від громад)

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися