Допомога населеннюДопомога населенню

З перших днів повномасштабного вторгнення БО «БФ «Мирне Небо Харкова» підтримує тих, хто найбільше цього потребує. Харківська область, практично, має найбільш масштабніші руйнування серед усіх регіонів України, а саме: 21 550 об'єкт Харківської області частково або повністю зруйнований внаслідок російської агресії (на 20.03.2023 року, по статистичним даним департаменту архітектури та містобудування); 12 620 об'єктів пошкоджені частково (до 25%); 6 298 об'єктів значно пошкоджені (до 50%), з них більше 8000 житлового фонду, це багатоповерхівки та приватні домогосподарства.На основі цього постає гостра потреба в допомозі в підготуванні до холодної пори року.

Наш фонд постійно підтримує зв’язок з головами громад Харківської області, які знаходяться на деокупованій території та близько до лінії розмежування. Відслідковуємо проблематику підготовки цих громад до зими, маємо прямі запити голів громад, населення. Непередбачувана ситуація з електропостачанням та опаленням майбутньою зимою ставить додаткові задачі, такі як забезпечення автономного опалення, газових балонів для приготування їжі, купівля портативних зарядних пристроїв та додаткових ковдр.Найтяжча ситуація у більш віддалених, від Харкова, населених пунктах та у малих селах, де залишаються малозабезпечені сім’ї з дітьми, люди з інвалідністю та люди похилого віку.

Проаналізувавши статистику нами були розроблені три пакети гуманітарної допомоги населенню до зимового періоду 2023-2024 рр. Проєкт підтримки до зимового періоду спрямований на вирішення критичних потреб уразливих груп населення Харківської області, які постраждали від триваючого конфлікту та внаслідок якого мають вкрай непридатні або не підготовані на цей період умови для проживання.

Ідея проєкту дозволить охопити найбільш потребуючих мешканців,які втратили свої будинки або не мають можливості відновити чи задовільнити потреби в утепленні на зиму.

Головною метою проєкту є забезпечення належних умов зимування мешканців багатоповерхівок та мешканців приватного сектору деокупованих громад Харківської області, які постраждали внаслідок війни, шляхом постачання бенефіціарам необхідних товарів та матеріалів для належних умов зимування.

Цілі проєкту

1. Проведення серії заходів щодо надання гуманітарної допомоги по підготовці до зими серед вразливих верств населення деокупованих громад Харківської області

2. Забезпечення належних умов зимування для мешканців деокупованих громад

3. Закладення початку у відновленні деокупованих громад

4. Покращення рівня комунікації з органами місцевого самоврядування

5. Протидія відтоку мешканців Харківського регіону

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися