Допомога населеннюДопомога населенню

В ніч на 6 червня російські війська підірвали Ка ховську ГЕС у Херсонській області. Внаслідок підриву підтоплено 2629 житлових будинків у 20 населених пунктах правобережної Херсонщини За інформацією МВС, в одному з районів Херсона затоплено понад 1800 будинків. З Херсонської області евакуйовано 2 тис. 779 осіб (у тому числі 300 дітей та 77 маломобільни осіб). Врятовано 714 осіб (у тому числі 30 дітей та 40 маломобільни х осіб). Загалом розгорнули дев’ять евакуаційни пунктів. На Миколаївщині постраждав 31 населений пункт, або понад 500 приватни будинків. З перших днів повномасштабного вторгнення наш Фонд підтримує ти х, хто найбільше цього потребує. Одразу після трагедії через підрив Ка ховської ГЕС наша команда оперативна вирушила до Херсону на допомогу місцевим мешканцям. Не марнуючи ні вилини, наша команда взялася за евакуацію цивільни х, розгорнула соціальні кух ні - готуємо 1500 - 1700 порцій щодня , забезпечила доступ до питної води, організували доставку продовольчих та непродовольчих наборів для укриттів у кількості 250 - 350 шт. щодня. У межах проєкту допомога Херсонському регіону: гаряче харчування, забезпечення питною водою, пси хосоціальна підтримка, дистрибуція продуктових наборів, наборів гігієни, господарськи х, допомога у підготовці регіону до зими. Вра ховуючи безпекову ситуацію у Херсоні, наша команда організувала маршрути для адресної доставки гарячого х арчування та наборів (продуктових , гігієнічних , господарських ).  Проєкт ох оплює соціально-гуманітарне забезпечення мешканців усі х вікових категорій, але, в першу чергу, ми орієнтовані на підтримку постраждалих внаслідок воєнни дій, підрив Ка ховської ГЕС; найбільш неза ищених верств населення: матері з дітьми, люди по хилого віку, люди з обмеженими можливостями.

Цілі проєкту:

1. Миттєве реагування на лиха та катастрофи на території України

2. Надання своєчасної допомоги потребуючим

3. Евакуація людей із постраждалих районів

4. Забезпечення людей гарячим харчуванням та питною водою

5. Надання потребуючим мешканцям продуктових та гігієнічних наборів

6. Стабілізація безпекової ситуації у регіоні

7. Ліквідація наслідків підриву Каховської ГЕС

8. Подолання гуманітарної кризи у громаді

9. Допомога мешканцям у відновленні будинків

10. Допомога мешканцям у підготовці до зими

11. Психосоціальна підтримка цивільних

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися