Дитячі програмиДитячі програми

Місто Харків та Харківська область - території України, які сильно постраждали від військової агресії РФ. Понад 2 750 цивільних осіб було поранено. Щонайменше 1 818 цивільних осіб було вбито, з них 74 дитини. Приблизно 21 500 будівель у Харківській області було пошкоджено або зруйновано. Крім того, місто Харків та Харківську область досі продовжують періодично обстрілювати.В результаті всього вище перерахованого, місцеві жителі стали пригніченими та зневіреними, що надзвичайно впливає на психічне здоров'я їхніх дітей та дитяче світосприйняття. Британські психологи стверджують, що відвідування культурних заходів знижує ризик розвитку депресії - на цілих 32%. А якщо робити це хоча б раз на місяць - на 48%. Саме тому культура та мистецтво є відповідними інструменти для піднесення духу дітей, розвитку їхнього творчого потенціалу та боротьби зі зневірою та поганим настроєм дорослих. Благодійний фонд "Мирне Небо Харкова" організовує проект "Дотик мистецтва", щоб заохотити дітей у Харкові та області до зайняття творчістю, а також допомогти Харків'янам та жителям області за допомогою мистецтва подолати депресивний настрій.

Цілі проєкту:

1. Покращення психоемоційного стану дітей та дорослих

2. Заохочення дітей у Харкові та Харківській області до творчої діяльностіх

3. Підняття культурного рівня у Харківському регіоні
4. Проведення серії художніх майстер-класів для дітей та дорослих

5. Проведення двох конкурсів на найкращу дитячу картину

6. Проведення фінальної виставки картин, намальованих бенефіціарам

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися