Дитячі програмиДитячі програми

Діти, які тікають з гарячих точок, піддаються значному ризику розлучення з родиною, насильства, жорстокого поводження, сексуальної експлуатації та торгівлі людьми. Більшість із них пережили глибоко травматичні події та знаходяться в постійному стресі. Ці діти терміново потребують безпеки, стабільності, захисту та психосоціальної підтримки – особливо ті, хто залишився без супроводу або були розлучені зі своїми сім’ями. Більше всього їм потрібен мир. У той же час війна та масове переміщення руйнують засоби до існування та економічні можливості, залишаючи багато сімей без достатнього доходу для задоволення основних потреб і нездатними забезпечити належну підтримку своїм дітям. Благодійний фонд «Мирне небо Харкова» та його партнери працюють у Харкові та області, щоб надати дітям та їхнім родинам гуманітарну допомогу, включаючи спеціальні гігієнічні засоби для дітей, воду та дитяче харчування, охорону здоров’я та освіту.

ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ складається з 3 основних напрямків:

• МЕДИЧНА ДОПОМОГА
• ПСИХОЛОГІЧНА ТУРБОТА
• ТЕПЛО ДЛЯ ДІТЕЙ

Кожен напрямок розрахований на підтримку конкретної групи дітей, які потребують допомоги

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися