Дитячі програмиДитячі програми

З 1 вересня стартував новий навчальний рік. У Харкові та області через постійні обстріли він проходить дистанційно. Більше ніж 13500 сімей з нашої бази даних наразі не мають змоги забезпечити дітей необхідними девайсами для навчання онлайн.

Родини з дітьми вимушені просити про допомогу, бо вони втратили все і не можуть самостійно надати своїм дітям найнеобхідніше.

Ми плануємо впродовж 2 місяців забезпечити дітей шкільного віку планшетами або ноутбуками, щоб вони мали змогу продовжувати своє навчання.

Для цього проекту ми шукаємо партнерів або організації, які спроможні надати нам фінансову допомогу або закупити необхідну кількість девайсів. Першу частину ноутбуків вже отримали діти з малозабезпечених і багатодітних родин.

Етапи проєкту

Дистанційне навчання

1. Підбір технічних характеристик

Згідно з вимогами шкільної програми, ноутбук повинен відповідати мінімальним технічним вимогам. Наші співробітники підібрали моделі з необхідними параметрами.

2. Збір коштів на гаджети

Вартість реалізації проекту становить 7452000 євро, куди входить закупівля гаджетів для кожної дитини, щоб надати допомогу для 13500 постраждалих дітей.

3. Закупівля необхідної техніки

Усі гаджети для дистанційного навчання постраждалих дітей будуть закуповуватись через тендер. Доставка буде виконуватись нашими працівниками логістичної групи.

4. Ризики та робота з ними

Ризик артобстрілу може призвести до пошкодження складу, тому закуплені гаджети будуть зберігатися у різних районах міста.

5. Постійний контроль

Фото та відео фіксація кожного отримувача ноутбука (ми фіксуємо ПІБ, номер паспорту батьків, свідоцтво про народження дитини та інші дані отримувача допомоги з його підписом).

Слідкуйте за нами

в соцмережах

Ми будемо продовжувати своє діло до перемоги —  і після неї. Долучайтеся до нашого діла, врятуйте тих, хто вам не байдужий!

Як можна

допомогти?

Ми продовжуватимемо своє діло до перемоги і після неї. Долучайтесь до нашого фонду, врятуймо разом тих, хто без нас не впорається!
Стати партнером
Ми налагоджуємо партнерства з усім світом. Розглянемо усі пропозиції та поділимося запитами.
Контакти
Задонатити напряму
Копіюйте найбiльш зручні для вас наші реквізити, щоб допомогти гривнею, євро або доларом.
Відкрити реквізити
Стати одним з нас
Телефонуй нам сьогодні, якщо маєш ресурс, яким хочеш поділитися. Дякуємо за твою активність!
Приєднатися